LiveZilla Live Help

درباره جومینا هاست

جومینا هاست وابسته به گروه طراحان وب جومینا از 31 خرداد 1389 با هدف ایجاد بستری مناسب جهت وب سایت های داینامیک و مبتنی بر سیستم های مدیریت محتوا ،تحت نظر و مدیریت گروه جومینا کار خود را شروع نمود. با توجه به تخصصی بودن امکانات هاستینگ و همچنین سرور های مجازی ارائه شده توسط جومینا بزودی این سرویس توسط مدیران وب سایت ها با استقبال شایانی مواجه گشت و همین امر موجب افزایش مسئولیت و سعی و تلاش بیشتر مسئولین این گروه جهت فرآهم نمودن سرویس هایی با کیفیت و ماندگاری بیشتر گردید . به نحوی که هم اکنون جومینا هاست پذیرای بیش از 5000 هزار وب سایت ( هاست اشتراکی) 97 سرور مجازی میباشد .

امید است در سایه ایزد منان همچنان بتوانیم با سربلندی پاسخ گوی عزیزان باشیم .

مدیر عامل : امیررضا تهرانی

سرویس های ایمیل مارکتینگ

جومینا هاست با بهره گیری از قویترین سرورها و نرم افزار های استاندارد جهت ارسال ایمیل انبوه تحت وب این امکان را برای مشترکین گرامی خود فراهم نموده است تا به کسب و کار خود رونق بالایی بدهند. ایمیل مارکتینگ (ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی) یکی دیگر از روش های تبلیغات در محیط اینترنت محسوب می شود که امروزه هم پرکاربرد می باشد و هم راندمان بالایی را در بر دارد. بازاریابی از طریق ایمیل امروزه یکی از بهترین راه های معرفی شرکت و یا خدمات شما به عموم مردم و یکی از کم هزینه ترین روش های تبلیغات نسبت به روش های دیگر میباشد. صرفا هزینه گزاف تبلیغات باعث موفقیت سازمانها نخواهد بود،بلکه عنصر خلاقیت و تداوم، رمز اصلی موفقیت می باشد و به دلیل اینکه این روش(ایمیل مارکتینگ) به صورت مستقیم با مخاطب ارتباط برقرار می کند از بازدهی بالایی برخوردار می باشد.

 

مشخصاتEJ-1000EJ-2000EJ-3000EJ-4000EJ-5000
مقدار ارسال(روزانه)1000 عدد

2000 عدد

3000 عدد

4000 عدد

5000 عدد

آمار

سیستم بررسی ایمیل

نحوه ارسال در قالب htmlدر قالب htmlدر قالب htmlدر قالب htmlدر قالب html
بانک ارسال ایمیل
امنیت حریم شخصی
قیمت ماهانه70,000 110,000170,000220,000300,000
سفارش آنلاین

قوانین و مقررات جومینا هاست

1- اسپم و ارسال ایمیل زیاد همچون ایمیل های تبلیغاتی در حجم انبوه و غیر متعارف اکیدا ممنوع است و اگر کاربری به ارسال اسپم اقدام نماید، سایت وی مسدود شده و جومینا هاست مسئولیتی در مقابل بازگردانی و ارسال فایل پشتیبان به مشتری نخواهد داشت.

 

2- استفاده از رپیدلیچ به میزان غیر طبیعی ممنوع است، ولی استفاده برای کارهای شخصی و دریافت فایل های کم حجم با تعداد کم به تعداد محدود در هر روز ، منعی ندارد . از مشترکین خواهشمندیم به جهت انکه مشکلی ایجاد نشود بر روی پوشه لیچ خود رمز گذارند.

 

3- استفاده از هاست های اشتراکی جهت راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر و یا موارد مشابه اکیدا ممنوع میباشد، یعنی کاربر حق آپلود فایل درهاست اشتراکی و انتشار لینک دانلود آنها را ندارد و استفاده از اینگونه هاست فقط برای راه اندازی سایت های معمولی با بازید نرمال مجاز است و برای دانلود سنتر و یا آپلود سنتر و ... ، باید هاست مخصوص دانلود و یا ... تهیه شود و همچنین در هاست اشتراکی مشترکین باید رعایت حال دیگر سایت ها و مشترکین را بنمایند و در صورت بالا رفتن آمار بازدید سایت شان، باید آنرا به سرور مجازی و یا اختصاصی منتقل نمایند تا از کاهش سرعت سرور و ناراحتی دیگر مشترکین جلوگیری شود.

 

4- اسفاده از اسکریپت ها و یا سیستم های مدیریت محتوایی که باعث بالا رفتن لود سرور شوند مانند اسکریپت های چت آنلاین و ... و یا از لحاظ امنیتی سرور را به خطر بیاندازند ممنوع است و در صورت عدم رعایت این قانون، سایت مورد نظر برای بار اول مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار، بطور کامل از سرور حذف خواهد گردید و فقط بک آپ آن با پرداخت جریمه مقرر شده از طرف جومینا هاست، از سوی کاربر به جومینا هاست (در صورت بروز هر گونه مشکلی برای سرور مربوطه از ناحیه سایت کاربر)، به کاربر تحویل داده خواهد شد .

 

5- رعایت قوانین کپی رایت بین المللی در کلیه سرویس های ما الزامی نیست منتها در صورت شکایت رسمی از سایتی مبنی بر تخلف از این قوانین، مسئول سایت مورد نظر، باید نسبت به حذف مورد شکایت مانند لینک دانلود و یا اسکریپت و ... ، از سایتش سریعا اقدام نماید در غیر اینصورت سایت مربوطه مسدود خواهد گردید.

 

6- ما بصورت هفتگی از همه سایت های مشترکینمان(فقط سرویس های هاست اشتراکی)، در سرور مستقل دیگری، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، و چون بک آپی که توسط سرورها گرفته میشود، کاملا اتوماتیک و ماشینی می باشند، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن آنها وجود ندارد و به همین خاطر همه مشترکین جومینا هاست نیز موظف به گرفتن بک آپ منظم از اطلاعات مهم سایت های شان و دانلود و نگهداری از آن بک آپ ها هستند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، و در غیر اینصورت، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.

ضمنا مشترکین هاست اشتراکی تا زمانی میتوانند درخواست بک آپ داشته باشند که سرویس اشان فعال باشد و در واقع معلق نشده باشد.

 

7- مشترکین جهت تمدید سرویس های هاستینگ اشتراکی - نمایندگی هاستینگ و ثبت دامنه، و در سایر سرویس ها مانند سرور اختصاصی و مجازی و ... باید 3 روز قبل از اتمام دوره، نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند و اگر در این فرصت اقدامی نکنند، سایت و یا سرویس شان بعد از 3 روز در تاریخ سر رسید، ابتدا مسدود و در در صورت عدم پیگیری پس از 1 ماه حذف خواهد گردید و بک آپ نیز ارائه نخواهد شد و جومینا هاست هیچگونه مسئولیتی را پس از آن به هیچ عنوان قبول نخواهد کرد. ضمن اینکه در صورت تعلیق سرویس به علت عدم تمدید، تنها راه جهت دسترسی تمدید سرویس خواهد بود

در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا ۳ روز پس از زمان سر رسید 10 درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

 

8- جومینا هاست فقط به ثبت کنندگان سفارش در مورد پشتیبانی و موارد دیگر مربوط به سرویس های هاستینگ پاسخگو خواهد بود و هر شخص ثالث دیگری به عنوان مالک و یا نماینده مالک سایت مربوطه، مورد قبول نخواهد بود، مگر اینکه با وکالت قانونی و یا احراز هویت مورد نظر جومینا هاست، از طرف مالک سایت درخواست پشتیبانی و ... نماید.

 

9- اگرچه ما نهایت سعی مان را می کنیم که مورد تحریم واقع نشویم و تمام ترفندهای لازم مانند گرفتن بک آپ از سایت ها در سرورهای مستقل دیگر و ... را بکار می بریم ولی در نهایت، جومینا هاست مسئولیت خسارات شدید ناشی از مشکلات سخت افزاری، تحریم های بین المللی، جنگ و مانند آنرا نمی پذیرد .

10- مشترکین تا ۷ روز بعد از گرفتن ( فقط ) سرویس هاست اشتراکی، مجازند که در صورت نارضایتی از کیفیت هاست اشتراکی مورد نظر و با ذکر دلیل قانع کننده، نسبت به درخواست عودت وجه واریزی خود اقدام نمایند و جومینا هاست هم تا یک هفته فرصت خواهد داشت وجه مورد نظر را به حساب بانکی اعلامی کاربر واریز نماید و به ایشان اطلاع دهد ( توجه داشته باشید که این گارانتی برگشت وجه ۷ روزه فقط شامل سرویس هاست اشتراکی می باشد و به دیگر سرویس ها مانند ثبت دامنه پنل نمایندگی حجمی و سرور اختصاصی و مجازی و ... به هیچ عنوان تعلق نمی گیرد)

 

 11. متقاضیان سرورهای اختصاصی و مجازی جهت دریافت سرور بایستی مشخصات کاربری خود را بصورت صحیح وارد کرده و یک کپی از کارت ملی و یکی از قبوض برق یا تلفن یا... را ارائه کنند

 

12- جومینا هاست هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها و تحریم ها ی دولتی و مشکلات سخت افزاری ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.

 

13- جومینا هاست همه تلاش خود را براي پايدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام مي‌دهد با اين همه مشكلات تفكيكی خاص و ساير عوامل خارج از كنترل جومینا هاست هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌دهی جومینا هاست گردند. مشتركین موافقت می نمايند جومینا هاست را برای نتايج اين وقفه‌ها مسئول ندانند.

 

14- هر گونه توهین و تهمت به سرویس ها ، خدمات ، مسئولین و کارمندان جومینا هاست از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی جومینا هاست با مشترکین و عموم اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، تیکت ، گفتگوی زنده و ارتباط های مخابراتی تلفن و فکس و حضوری و انجمن های عمومی در محیط مجازی نت به هر شکل ممنوع بوده و جومینا هاست امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
بدیهی است جومینا هاست با تمام وجود آماده پذیرفتن انتقادات سازنده شما مشترکین محترم از از طریق وسایل ارتباطی جومینا هاست(تلفن ، تیکت ، گفتگو آنلاین ، ایمیل) می باشد.

 

15- جومینا هاست مختار است که در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را در هر زمانی که لازم باشد در قوانین و مقررات فوق انجام دهد و مشترکین در مورد تغییرات مورد نظر جومینا هاست در قوانین و مقررات سرویس های جومینا هاست، حق هر اعتراضی را از خود سلب می کنند.

 

استفاده از خدمات جومینا هاست، یعنی قبول داشتن کلیه قوانین و مقررات جومینا هاست (توضیح: مشترکین در موقع ثبت سفارش و درخواست سرویس مورد نظر موظف به تایید و قبول کردن قوانین و مقررات استفاده از سرویس های جومینا هاست با تیک زدن مربوطه در قسمت مربوطه هستند )، پس لطفا تمامی بندهای آیین نامه مقرراتی جومینا هاست را دقیقا مطالعه فرمایید تا بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید.

 

فضای بک آپ

امروزه تهیه نسخه پشتیبان (backup) از اطلاعات شما که بر روی  سرور های اختصاصی و یا سرورهای مجازی و یا هاست های اشتراکی می باشند با توجه به مشکلات سخت افزاری سرورها و یا سوختن هارد دیسک سرورها و یا حملات هکرها و...  امری اجتناب ناپذیر می باشد

جومینا هاست با توجه به اینکه معمولا حجم بک آپ ها بالا می باشد و ذخیره سازی آن بر روی رایانه شخصی برای کاربران مقرون به صرفه نمی باشد و یا بعضا امکانپذیر نیست اقدام به ارائه خدمات فضای پشتیبان نموده است که کاربران را قادر می سازد تا از اطلاعات خود که بر روی سروری های اختصاصی و یا سرورهای مجازی و یا هاست اشتراکی دارند نسخه پشتیبان تهیه کرده و این بک آپ ها را به فضای مورد نظر منتقل کرده و هر زمان لازم بود از آنها بهره ببرند

لیست پلان های فضای بک آپ به شرح ذیل می باشد:

 

مشخصات BK-1BK-2BK-3BK-4BK-5
مقدار فضا 10 گیگابایت

25 گیگابایت

50 گیگابایت

100 گیگابایت

200 گیگابایت

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

نامحدود

کنترل پنل


تعداد اکانت FTP 1 عدد 1 عدد 1 عدد 1 عدد 1 عدد
هزینه راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
هزینه ماهیانه(تومان) 10,000 22,000 46,000 90,000 150,000
هزینه سالیانه(تومان) 100,000 220,000 460,000 900,000 1,500,000
سفارش آنلاین

نمایندگی حجمی لینوکس

جومینا هاست در راستای همایت از همکاران و طراحان وب كه مايل هستند در زمينه میزبانی وب فعاليت داشته باشند سرويس های نمايندگی ويژه ای را در نظر گرفته است. در سرويسهای نمايندگی، نماينده بدون سرمايه گذاری سنگين می تواند سرویسهای میزبانی وب به مشتریان خود ارائه دهد و بدون نیاز به ثبت و سفارش و پرداخت هزینه جداگانه ای با استفاده از کنترل پنل مخصوص نمايندگی خود در هر ساعت از شبانه روز هاست مورد نظر خود را با نام تجاری خودتان ساخته و بفروشید و نگران به روز بودن نرم افزار ها ، بالا بودن سرور و ... نباشید.

با استفاده از کنترل پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار داده می شود شما به صورت آنلاین و بدون نیاز به تماس با جومینا هاست می توانید براحتی هاست مورد نظر خود را ایجاد و ارائه نمایید.

برخی از ویژگی ها :

1. آپتایم بالای 99.9٪
2. پشتیبانی 24 ساعته
3. کلیه پلانهای نمایندگی فروش دارای نام اختصاصی (DNS) برای شما خواهند بود
com.نام سایت شما.ns1
com.نام سایت شما.ns2
4. میزبانی وب سایت ها بر روی سرور اصلی و نه سرور مجازی(VPS)
5. امنیت و کیفیت بالا
6. پشتیبان گیری منظم
7. امکان میزبانی نامحدود اکانت
8. امكان محدود كردن فضای هر يك از اکانت ها و يا جلوگيری از استفاده فضا و پهنای باند تخصيص شده
9. امکان اختصاص تعداد SubDomain ها برای مشترکین
10. امكان اختصاص Email به هر يك از اکانت ها، به تعداد دلخواه
11. امكان مشاهده فضای مصرفی مشترک
12. امكان اضافه كردن تعرفه هاي دلخواه در سيستم
13. امکان تعیین محدودیت تعداد دیتابیس ها
14. امكان تخصيص كنترل پنل به هر سايت
15. تخفيف ويژه جهت پرداخت های سالیانه
16. پشتیبانی فنی به شما (موارد مربوط به هاست مشترکین شما) توسط جومینا هاست
17. کنترل پنل مجزا WHM برای شما و کنترل پنل مجزا cPanel برای مشترکین شما
18. مشتریان شما هرگز متوجه نخواهند شد که شما نماینده فروش جومینا هاست هستید مگر خودتان به آنها بگویید

و...

پلان های نمایندگیPlan R1Plan R3Plan R5Plan R7Plan R9Plan R11
میزان فضای نمایندگی 1GB 3GB 5GB 7GB 9GB 11GB
پهنای باند ماهانه 10000MB 30000MB 50000MB 70000MB 90000MB 110000MB
کنترل پنل نمایندگان
کنترل پنل مشترکین
تعداد Park Domain نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود
تعداد Addon Domain نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود
تعداد Sub-Domain نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود
تعداد Domain Aliases نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود
تعداد اکانت FTP نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود
هزینه راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
پرداخت ماهانه (تومان) 25,000 30,000 38,000 42,000 50,000 60,000
پرداخت سالیانه (تومان) 250,000 300,000 380,000 420,000 500,000 600,000
سفارش آنلاین

 

امکانات در کلیه پلانها نامحدود می باشد

 

هزینه ی ip اختصاصی برای شما 8000 تومان بصورت ماهانه می باشد

 

هزینه ی هر 1 گیگ فضای اضافه 8000 تومان بصورت ماهانه می باشد

 

هزینه ی هر 10 گیگ پهنای باند اضافه 8000 تومان بصورت ماهانه می باشد

 

cpanel   whmcs    soft linux solus  badge  pasargad   mellat-bank